28.12.2014

I PO ŚWIĘTACH! SPÓŹNIONE ŻYCZENIA/PINTEREST/PIERNIKI/ŚWIĄTECZNE PAZNOKCIE/JEMIOŁA


Cześć!
Grudzień to mój ulubiony miesiąc. Teoretycznie ma 31 dni, więc czemu mija tak szybko? Czemu święta mijają tak szybko?!
Chciałabym  życzyć Wam w e s o ł y c h  ś w i ą t
Ale jak, skoro już  minęły?

Trochę się spóźniłam, ale mam nadzieję, że spędziłyście je w spokoju, radości i magicznej atmosferze! Moje były wyjątkowo udane. Świąteczne piosenki w tle, pyszne pierniki, słodkie ciasta, chrupiące pierogi z grzybami, kolorowa choinka, składanie Lego Star Wars i gra w Monopoly z siedmioletnim kuzynem. Spóźniony (bo dopiero w drugi dzień świąt) śnieg! 
Spędziłam ten czas głównie w domu, bardzo rodzinnie. 


1/2. Uwielbiam pinterst! 3/4. Po ilości pozostałych pierników, widać że smakowały! Robiłam je pierwszy raz z przepisu [VlogLola] i są pyszne! Tylko nad dekorowaniem muszę jeszcze trochę popracować. 5/6. Świąteczne paznokcie w kolorach czerwieni i złota. Czerwony lakier - Rimmel Ready, aim paint!, złoty brokat - Catrice 08 Goldbusters , czerwony brokat - Essence 156 me&my lover 7. Jemioła + śnieg za oknem! 8. Życzenia!

Wrzucam dzisiaj kilka zdjęć ze świątecznymi akcentami żeby pozostawić po nich jakiś ślad również na blogu :) No, a teraz czas na powrót do rzeczywistości.

A jak minęły Wasze Święta? 

PS. Starałam się jak najmniej korzystać z internetu w ostatnim czasie.Stąd brak postów, ale oczywiście postaram się to nadrobić! ;)) 

1 komentarz :

Dziękuję za odwiedziny i komentarze.Bardzo chętnie zobaczę Twojego bloga i będzie mi miło jeśli zajrzysz do mnie jeszcze! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka